Montáže

          Klimatizace je zařízení, které slouží primárně k chlazení pobytových prostor pomocí kompresorového chladicího okruhu typu vzduch / vzduch, ve většině zařízení je využit invertorový kompresor umožňující plynulou změnu výkonu.

         Naši technici jsou schopni vám istalovat jak jednotku splitovou (klimatizace je dělená na venkovní a vnitční jednotku) , tak klimatizační jednotku monoblokovou. Instalujeme a servisujeme zejména zařízení IVAR.XEVO-09, IVAR.XEVO-12, IVAR.XEVO-18, IVAR.XEVO-24 co se týk jednotek splitových a IVAR.2.0 10HPIN, IVAR.2.0 12HPIN, IVAR.2.0 12HPIN ELEC,IVAR.2.0.V 10HPIN, IVAR.2.0.V 12HPIN co se týká jednotek monoblokových.

Servis

          Servis klimatizačních jednotek provádíme ve velmi rychlých dodacích lhůtách, protože chápeme, že nefunkční klimatizační jedntka může velmi znepříjemnit komfort pobytu v přehřátých prostorech a oprava  má smysl právě v době, kdy se teploty pohybují velmi vysoko. Naši technici jsou schopni servisovat klimatizační jednotky i dalších výrobců (DAIKIN, TOSHIA atd.).Plnění chladiva provádí náš chladírenský technik a nejsme proto závislí na externích technicích. 

slider slider slider

Naši dodavatelé

Kv-elektro-1

Ivar-dle-mne